LANSINOH DEDYKOWANY KARMIĄCYM MATKOM

 

Każdy wie, że korzyści wynikające z karmienia piersią są nieograniczone zarówno dla Mamy jak i dziecka. Firma Lasinoh od ponad 30 lat tworzy innowacyjne produkty dla matek karmiących i niemowląt dostarczając rozwiązania czyniące karmienie piersią naturalnym i pozytywnym doświadczeniem.

Wierzymy, że Mamy, które wybrały karmienie naturalne powinny otrzymać odpowiednie wsparcie i zachętę by czerpać wszystkie korzyści jakie z niego płyną.

Kultowa Lanolina Lansinoh HPA® do leczenia podrażnień piersi, niezawodne wkładki laktacyjne, produkty do odciągania, przechowywania i podawania pokarmu oraz skuteczne akcesoria laktacyjne – gama Lansinoh powstała by „mleczna przygoda” stała się pięknym i niezapomnianym doświadczeniem.

Polecamy
Bezpłatnie dla każdej kobiety od 25 tyg. ciąży Zapisz się