Nowy Partner Bezpłatnej Bajkowej Szkoły Rodzenia - Kiinde

Szanowni rodzice,

z ogromną radością informujemy, że do grona naszych partnerów dołączyła firma: Kindee.

Markę Kiinde® stworzyło kilka lat temu w Stanach Zjednoczonych dwóch młodych inżynierów, kiedy jeden z nich został ojcem. Potrzeba wprowadzenia innowacji w karmieniu niemowląt powstała gdy młody tata musiał zająć się 5-miesięczną córeczką, kiedy jego żona (lekarz na stażu) wróciła do pracy na nocne dyżury. Dziś akcesoria Kiinde® cieszą się ogromną popularnością w USA i coraz większą na całym świecie.
Firmę Kiinde stworzyło dwóch mężczyzn, którzy pozostawieni sami z niemowlętami nie potrafili sobie poradzić z przelewaniem, podawaniem i podgrzewaniem pokarmu. Sprawiało im to na tyle dużo problemów, że wymyślili woreczki z nakrętką i możliwością podawania mleka matki bezpośrednio dziecku. Produkt na tyle zainteresował dwie polskie mamy że postanowiły go ściągnąć do Polski. Kierowane własnymi doświadczeniami w karmieniu piersią postanowiły sprowadzić akcesoria Kiinde® do Polski i Europy.
Nasza misja to wspieranie kobiet w naturalnym karmieniu niemowląt. Wierzymy, że mleko mamy to najcenniejszy dar dla dziecka.
Wiemy jak nasze produkty mogą pomóc młodej mamie w różnych sytuacjach: zarówno podczas nawałów pokarmu jak i przy większej aktywności sportowej czy zawodowej, a także wtedy kiedy młodzi rodzice mają ochotę na czas tylko dla siebie ;) a maleństwo zostaje pod opieką taty, babci, niani czy przyjaciółki.
Akcesoria Twist™ służą do bezpośredniego odciągania, przechowywania i podawania mleka matki. Korzystanie z akcesoriów Kiinde® ułatwia czynności organizacyjne i znacznie upraszcza procedury postępowania z odciągniętym pokarmem.
Akcesoria Foodii™ służą do przygotowywania, przechowywania i podawania musów oraz przecierów. Seria foodii sprawdza się świetnie podczas rozszerzania diety malucha. Przygotowanie własnych musów i przecierów dla dziecka jest proste i sprawa że wyjście na spacer czy podróżowanie jest bardzo wygodne i przyjemne.
Woreczki Twist Pouch™ to pierwsze i jedyne na świecie woreczki do przechowywania pokarmu z zakrętkami. Są jednorazowe, czyste biologicznie i po odkręceniu gotowe do użycia. Pokarm do woreczków odciąga się bezpośrednio, za pomocą DOWOLNEGO LAKTATORA*. Unika się w ten sposób strat pokarmu oraz jego wartości jak również zwiększa się warunki higieniczne całego procesu.
Poprzez podniesienie komfortu matki przy tych procesach, które nierzadko odbywają się w trudnych chwilach laktacji – korzystanie z Kiinde Twist™ wspiera naturalne karmienie, pomaga przejść przez trudności laktacyjne oraz podnosi motywację do kontynuowania karmienia naturalnego. Ponadto Kiinde® wychodzi również naprzeciw potrzebom świadomych aktywnych mam, które chcą łączyć karmienie piersią z podróżami czy realizacją zawodową.

   

Polecamy
Bezpłatnie dla każdej kobiety od 25 tyg. ciąży Zapisz się