Komfort przewijania - czyli designerskie nadstawki i tapicerki od Ceba Baby

1233455.png

Przewijanie dziecka, to czynność którą wykonujemy kilka lub nawet kilkanaście razy dziennie. Dlatego warto, by robić to w jak najbardziej komfortowych warunkach. Niezwykle pomocne mogą być w tym nadstawki na łóżeczko i tapicerki. Szczególnie jeżeli wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a ich design stanowi uzupełnienie aranżacji naszego wnętrza.

Designerskie tapicerki

Biorąc pod uwagę częstotliwość przewijania powinniśmy zrobić wszystko, by nie było ono dla nas uciążliwe, a maluchowi sprawiało wyłącznie przyjemność. Dlatego w pierwszej kolejności postarajmy się wydzielić w domu miejsce do przewijania, przy którym stanie komoda z rzeczami dla malucha oraz niezbędnymi przyborami (pieluchy, chusteczki mokre itp). Jeżeli mamy duże mieszkanie - możemy postawić na specjalną szafkę z przewijakiem. Wtedy nie będzie trzeba się schylać, co dla wygody młodej mamy ma ogromne znaczenie. Potrzebna będzie nam wtedy tylko miękka tapicerka, na której bezpośrednio położymy malucha. Idealnie w tym przypadku sprawdzi się pikowana tapicerka Ceba Baby z najnowszej kolekcji Caro, która dzięki temu, że jest stworzona z najwyższej jakości materiałów i atestowanej folii, umożliwi bezpieczne przewijanie dziecka (wymiary: 50x70 cm lub 85x72 cm). Dodatkowo modny i ponadczasowy wzór doskonale wpisze się w każde wnętrze. A to obecnie dla młodych rodziców ma ogromne znaczenie. Wielu z nich bowiem dobiera dodatki dziecięce współgrające z aranżacją całego wnętrza, nie tylko pokoju dziecięcego.

 

Nadstawi na łóżeczko z nowoczesnym wzornictwem

Natomiast  jeżeli nie mamy zbyt wiele miejsca w pokoju, to doskonałym rozwiązaniem będzie nadstawka na łóżeczko. Pozwoli ona w komfortowych warunkach przewinąć niemowlaka – nie zabierając przy tym dodatkowej powierzchni. Jednak przed jej zakupem należy zmierzyć łóżeczko, by idealnie ją dopasować (nadstawka długa przeznaczone są do łóżeczek o szerokości 80 cm. nadstawka krótka do łóżeczek o szerokości 70 cm). Wszystkie z nich mają twardy spód, a przymocowane do nich kołeczki blokują ich przesuwanie zwiększając komfort i bezpieczeństwo przewijania. Co więcej, taką nadstawkę możemy równie dobrze położyć na naszym łóżku lub podłodze i wtedy bezpiecznie przewinąć malucha. W tym przypadku możemy także wybrać nadstawki z linii Caro, które są idealnym dowodem na to, że dziecięce przedmioty użytkowe mogą mieć nowoczesne wzornictwo i stanowić element dekoracyjny pokoju.

 

Dodatkowym atutem zarówno nadstawek, jak i tapicerek Caro od Ceba Baby jest to, że są one  elementem kolekcji, dzięki czemu można skompletować wyprawkę w jednym wzorze i kolorze.

http://sklep.cebababy.eu/B2B/productRange;jsessionid=5D2128B8DB3333FC23CD7AF6A179BF96?pindex=0