Zajęcia Bezpłatnej Bajkowej Szkoły Rodzenia odbywają się w Piasecznie i Warszawie dzięki czemu, każda przyszła mama ma możliwość wyboru dogodnej lokalizacji, najbliżej miejsca zamieszkania. Prosimy o zapoznanie się adresami i opisami poszczególnych lokalizacji.

CMP Piaseczno

Centrum Medyczne CMP to wieloprofilowa sieć przychodni medycznych posiadających 3 oddziały w Piasecznie i Józefosławiu oraz 8 oddziałów w Warszawie. CMP świadczy usługi dla osób indywidualnych, instytucjonalnych oraz oferuje świadczenia w ramach podstawowej opieki zdrowotnej w ramach NFZ. To właśnie CMP jest inicjatorem projektu Bezpłatnej Bajkowej Szkoły Rodzenia, do której serdecznie zapraszamy.

GreenUp Fitness Club

GreenUp Fitness Club to nowoczesny, doskonale wyposażony w wysokiej klasy sprzęt klub sportowy. Przyjazna atmosfera, profesjonalna obsługa, najlepsi na rynku instruktorzy. Powierzchnia GreenUp to ponad 1000 m2, 3 przestronne sale do ćwiczeń: w tym szkoła rodzenia, fitness, siłownia, sauna. Strefa relaksu dająca możliwość wypoczynku i regeneracji po wysiłku fizycznym, kawiarnia oraz doskonale zaprojektowane zaplecze. Różnorodność proponowanych ćwiczeń to bogata oferta aktywnego spędzania czasu dla ludzi w każdym wieku, dla kobiet i mężczyzn. Łatwy dojazd i dobra lokalizacja przy głównym ciągu komunikacyjnym w pobliżu centrum handlowego Auchan. Piaseczno.

TI Fitness

Zapraszamy do fitness klubu wszystkich, którzy oczekują wszechstronnej oferty na wysokim poziomie. Na 1100 m kwadratowych rozmieszczony jest sprzęt renomowanego producenta firmy Life Fitness umożliwiający wykonanie każdego rodzaju treningu. Zajęcia na dwóch salach fitness pozwalają na przeprowadzenie ponad 70 godzin zajęć zorganizowanych tygodniowo. Znajdą tu coś dla siebie zarówno osoby początkujące jak i zaawansowane, oferta obejmuje zajęcia wzmacniające, taneczne, mentalne, prozdrowotne, zajęcia dla kobiet w ciąży w tym zajęcia szkoły rodzenia i wiele innych.

Love Dance Academy

_DSC0136.JPG

Akademia Tańca, Fitnessu i Animacji, której głównym kierunkiem działalności jest szeroko pojęta nauka tańca a w przypadku najmłodszych rozwijanie koordynacji ruchowej i rytmiki, zaprasza również na na zajęcia dla dorosłych.

Style takie jak Zumba czy Lady Styling to praca nad poprawą kondycji oraz zmysłowością własnego ciała. Fit Mama to ćwiczenia ruchowe które pozwalają ciężarnym i nienarodzonemu jeszcze maleństwu  przejść przez ten okres w zdrowym stylu. Jest to gimnastyka poprawiająca sprawność fizyczną ciężarnych. Mama i Dziecko to gimnastyka z dzieckiem poprawiająca sprawność fizyczną matki po porodzie oraz pogłębiająca więź z dzieckiem. To rodzaj zajęć  gdzie kierując treningiem, poniekąd bawisz się z maluchem, ale jednocześnie świadomie kontrolujesz pracę własnych mięśni. 

Dla par proponujemy Taniec Towarzyski jako zajęcia grupowe lub indywidualne oraz Taniec Nowoczesny. 

Nasze usługi od lat cieszą się uznaniem i zaufaniem Klientów, czego dowodem są pozytywne rekomendacje i referencje.

Gravitan Health and Sport Clubs

Gravitan Health and Sport Clubs to najnowocześniejsze kluby fitness w Warszawie. W ofercie można znaleźć wszystkie elementy, jakie powinien posiadać klub fitness klasy Premium. Na terenie fitness klubu Gravitan znajdują się m.in.: siłownia, strefa cardio, Multi Cross Zone, indoor cycling, strefa relaksu (sauna sucha, sauna parowa, jacuzzi, grota solna z tężnią). Profesjonalni trenerzy przeprowadzą najlepszy trening personalny w Warszawie. Wykwalifikowana kadra prowadzi m.in. zajęcia dla kobiet w ciąży a także dla mam z małymi dziećmi.
 

Slim & Fun - Żoliborz

Slim & Fun to młody, ambitny zespół złożony z doświadczonych instruktorów, co przy wspólnej pracy gwarantuje sukces w osiągnięciu wymarzonego celu! :) Trenerzy personalni zaopiekują się Tobą i zadbają o Twój trening, a dietetyk przekaże praktyczną wiedzę na temat zdrowego odżywiania. Każda wizyta w Slim&Fun to krok bliżej do osiągnięcia sukcesu! :) W ofercie znajdziesz również: vacu, ofertę masaży oraz rehabilitacji z wykwalifikowanym fizjoterapeutą. Możesz także zapisać się na zabiegi kosmetyczne.

Szpital im. Świętej Rodziny SPZOZ - Od pierwszych dni życia dla Ciebie

szpital madalinskiego.jpgSzpital im. Świętej Rodziny SPZOZ to dynamicznie rozwijający się nowoczesny, wielodyscyplinarny ośrodek medyczny, poświęcony problemom zdrowia rodziny w zakresie położnictwa i ginekologii, pediatrii
i neonatologii oraz onkologii, rehabilitacji i diagnostyki. Szpital realizuje kompleksowe świadczenia medyczne w zakresie sprawowania opieki nad matkami i ich dziećmi w okresie okołoporodowym, także nad kobietami w ciąży z chorobami nowotworowymi. Jest również jedyną placówką na Mazowszu zapewniającą kompleksową opiekę nad kobietą obejmującą problemy ginekologiczne, choroby piersi oraz choroby związane z okresem dojrzewania i wiekiem po menopauzie. Pracownicy placówki dokładają wszelkich starań, aby powrót do zdrowia przebiegał w przyjaznej atmosferze, z zapewnieniem intymności, godności
i poszanowania praw Pacjenta, ich dzieci i rodzin. W 2007r. placówka wyróżniona została tytułem "Szpital przyjazny dziecku", a w 2009 roku została finalistą rankingu „Bezpieczny Szpital.” Wysoką klasę usług świadczonych przez  Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny potwierdza uzyskany w 2008 roku certyfikat jakości ISO, dostosowany do znowelizowanej normy PN EN ISO 9001:2009. W grudniu 2015 Szpital  otrzymał od Ministra Zdrowia Akredytację – certyfikat jakości usług placówek opieki zdrowotnej na podstawie oceny przeprowadzonej przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. Jesienią 2015 Szpital im. Świętej Rodziny przystąpił do inicjatywy naukowej jaką jest powstanie Uniwersyteckiej Pracowni Badań nad Mlekiem Kobiecym i Laktacją. Od kilku lat Szpital przyjmuje rocznie ok. 5000 porodów, co jest jednym z najwyższych wyników w kraju. Placówka zlokalizowana jest w samym sercu stolicy, przy ul. A. J. Madalińskiego 25, na warszawskim Mokotowie. 

ARTIS Wellness Club

ARTIS Wellness ClubARTIS Wellness Club to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach, dla których ruch i zdrowie są ważnymi elementami życia. ARTIS powstał dla ludzi, którzy wierzą w ideę wellness i chcą w świadomy sposób osiągać stan równowagi organizmu. ARTIS Wellness Club to klub klasy premium. Takim mianem określane są najbardziej ekskluzywne kluby fitness na świecie, charakteryzujące się doskonałym standardem sprzętu i jakością świadczonych usług.
 

Lecznica Ursus

Lecznica Ursus świadczy usługi w ramach ubezpieczenia w Narodowym Funduszu Zdrowia (POZ i AOS) oraz usług komercyjnych.

 

guzik_zapisz_sie.png